Aktualności

01 lipca 2016 14:26 | Aktualności

Świętujemy imieniny Piotra, Janów i Władysława:)

PiotrUśmiech jest ambitny, zdolny i osiąga świetne wyniki we wszystkim, czego się podejmie. Z natury jest prostolinijny oraz wrażliwy, zawsze chętnie udziela pomocy innym. Ma również predyspozycje przywódcze. Wojowniczy i niezależny, ciężko z nim się dogadać, chociaż jest z reguły otwarty na ludzi, bardzo komunikatywny i elokwentny.

JanUśmiech jest sprawiedliwy i pracowity. Szanuje obyczaje, kulturę i doświadczenia ludzi. Charakteryzuje go wyjątkowa inteligencja. Potrafi robić dziesięć rzeczy naraz, i to robić dobrze. Jest zarazem obiektywny i subiektywny, pełny pewności siebie i względnej nieśmiałości. Przez swój upór często sprzeciwia się, gdy proponuje mu się coś nowego. Po prostu od początku wydaje mu się, że zna najlepszy sposób postępowania. Trudno go przekonać zwłaszcza, że często ma rację. Jan jest doskonałym organizatorem, ale ma jedną wadę: chce wszystko robić sam. Wobec wszystkich jest hojny i szczery,

WładysławUśmiech to idealny, aby dowodzić i kierować ludźmi, waleczny oraz charyzmatyczny mężczyzna. Nie brak mu przy tym ambicji, energii i pewności siebie. Preferuje działanie z zaplecza, na którym ma spokój. Posiada liczne zdolności i niesamowity upór. Pracowity, solidny i wierny zasadom, został skazany na sukces. Potrafi przyznać się do błędu czy winy, dlatego szybko zdobywa zaufanie oraz sympatię. Niestety zbyt emocjonalnie podchodzi do kontaktów towarzyskich i nikogo nie podejrzewa o złe intencje. Z miejsca pomaga innym. To bardzo dobry człowiek. O sobie nie lubi mówić i niechętnie odkrywa swe serce.

Przeczytano: 705 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: