Aktualności

30 czerwca 2017 11:53 | Aktualności

Imieniny Piotra, Władysława i Janów :)

Piotr jest ambitny, zdolny i osiąga świetne wyniki we wszystkim, czego się podejmie. Musi jednak mieć narzucony rygor obowiązków, inaczej staje się leniwy i zatraca się w marzeniach. Z natury jest prostolinijny oraz wrażliwy, zawsze chętnie udziela pomocy innym. Ma również predyspozycje przywódcze. Jest wybuchowy, nerwowy, chciałby wszystko załatwić od razu. Uważa, iż na wszystkim się zna i sam wszystko zrobi najlepiej. Czasem ciężko się z nim dogadać. Chce być kochanym, ale ucieka, gdy okazuje mu się uczucia.

Jan jest sprawiedliwy i pracowity. Szanuje obyczaje, kulturę i doświadczenia ludzi. Charakteryzuje go wyjątkowa inteligencją. Potrafi robić dziesięć rzeczy naraz, i to robić dobrze. Jest zarazem obiektywny i subiektywny, pełny pewności siebie i względnej nieśmiałości. Przez swój upór często sprzeciwia się, gdy proponuje mu się coś nowego. Po prostu od początku wydaje mu się, że zna najlepszy sposób postępowania. Trudno go przekonać zwłaszcza, że często ma rację. Jan jest doskonałym organizatorem, ale ma jedną wadę: chce wszystko robić sam. Wobec wszystkich jest hojny i szczery, ale wydaje się zanadto inteligentnym, aby być w pełni ludzkim. Czasem ciężko z nim wytrzymać. W miłości wierny i oddany.

Władysław to idealny, aby dowodzić i kierować ludźmi, waleczny oraz charyzmatyczny mężczyzna. Nie brak mu przy tym ambicji, energii i pewności siebie. Preferuje działanie z zaplecza, na którym ma spokój. Posiada liczne zdolności i niesamowity upór. Pracowity, solidny i wierny zasadom, został skazany na sukces. Niestety zbyt emocjonalnie podchodzi do kontaktów towarzyskich i nikogo nie podejrzewa o złe intencje. Z miejsca pomaga innym. To bardzo dobry człowiek.

 


Solenizantom życzymy:
Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany,
które z pozoru wydają się trudne,
a później wprost wymarzone,
realizacji planów i nowych marzeń
i kolejnych natchnień jak fal, które pchają statek do przodu.

 

 

Przeczytano: 760 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: