Aktualności

03 stycznia 2017 13:54 | Aktualności

Imieniny Sylwestra, Dariusza i Eugeniusza

Eugeniusz  to osoba:ostrożna, działająca z dużym wyczuciem. Eugeniusz raczej trzyma się na uboczu i woli pogrążać się w wewnętrznym świecie, rozmyślając o drobiazgach. Jest to dla niego ważniejsze od otaczającej rzeczywistości. Sprawiając wrażenie niezdecydowanego, nagle zaskakuje dynamizmem działania i celnymi ripostami.

 

 

Sylwester  to idealny  przyjaciel i partner. Ma silną potrzebę działania zespołowego, jest otwarty i chłonie wszelkie nowości. Z reguły dobrze dogaduje się z ludźmi, ceniąc sobie przy tym kontakty z osobami o podobnych zapatrywaniach i wartościach. Podświadomie, chętniej otacza się tym, na których może wywierać wpływ, samemu ulegając dominacji rodziny. Nie jest typem samotnika. Sens jego życiu nadają bliscy i dom, w którym ktoś na niego czeka

 

 

Dariusz  to uparty i zdecydowany mężczyzna, który niestrudzenie dąży do obranego celu. Nie warto próbować wywierania na niego wpływu czy udzielać mu rad – jest odporny i sprzeciwia się dla zasady. Zdecydowanie na każdy temat ma swoje zdanie i poglądy. Potrafi przy tym zjednywać sobie ludzi i pozyskiwać ich do swoich celów. Chętnie otwiera drzwi każdemu, kto w nie zastuka, nawet jeśli szybko da mu do zrozumienia, że wizyta trwa już za długo. Wobec ludzi jest zawsze uśmiechnięty i sympatyczny.

Śmiech

Przeczytano: 626 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: